FEEL ECO Odstraňovač skvrn na dětské prádlo 200 ml

Kód: V460530200
Neohodnoceno
Značka: Feel Eco
109 Kč
Skladem

Účinně odstraňuje skvrny od potravin, kosmetiky, bláta i trávy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač skvrn na dětské prádlo je dermatologicky testovaný na bílé i barevné prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou. Poradí si se skvrnami od trávy, potravin, kosmetiky i bláta. Součástí obalu je praktický rozprašovač pro přímou aplikaci na skvrnu a blízké okolí.

  • dermatologicky testováno
  • vhodný pro prádlo kojenců, batolat, dětí a osob s citlivou pokožkou
  • vhodný pro bílé i barevné prádlo
  • účinný na skvrny od potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta i trávy
  • bez parfemace, alergenů a konzervantů
  • všechny povrchové aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné

 

Jak používat?
Prostředek aplikujte v dostatečném množství několika stisky rozprašovače na skvrnu a blízké okolí. Ošetřenou skvrnu můžete vhodným kartáčkem napěnit z obou stran, nechat působit a dát ji vyprat běžným způsobem.

 

Složení:
Základ aktivních látek z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů je doplněný mýdlem a s ohledem na odolnost skvrn na dětském prádle i speciální dávkou enzymů. Díky rozprašovači můžete odstraňovač skvrn snadno aplikovat přímo na skvrnu. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani parfemace.
Konzervanty, parfemaci ani alergeny v Odstraňovači skvrn pro děti nenajdete.

5% nebo více, avšak méně než 15%:
- Aniontové povrchově aktivní látky
  Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.
- Neiontové povrchově aktivní látky
  Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

méně než 5 %
- Enzymy
  
Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky.
- Mýdlo

  Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků.

 

Varování:
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Skladujte v suchu a temnu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

 

Obal:
200 ml láhev HDPE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Období v roce: Jaro, Léto, Podzim, Zima
Umístění: koupelna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení