FEEL ECO Univerzální čistič 1 l

Kód: V453390001
Akce Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Feel Eco
119 Kč –16 %
FEEL ECO Univerzální čistič 1 l
119 Kč –16 % 99 Kč
Momentálně nedostupné

Univerzální čistič Feel Eco využijete při každodenním úklidu všech omyvatelných povrchů. Oceníte ho i při čištění okenních rámů nebo zahradního nábytku. Univerzální čistič si poradí s každou mastnotou. Největší využití čističe tak najdete při odmašťování povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální čistič Feel Eco využijete při každodenním úklidu všech omyvatelných povrchů. Oceníte ho i při čištění okenních rámů nebo zahradního nábytku. Univerzální čistič si poradí s každou mastnotou. Největší využití čističe tak najdete při odmašťování povrchů.

Univerzální čistič je jemný prostředek s neutrálním pH a vysokou účinností. Je vhodný na všechny typy povrchů včetně dřeva, plovoucích podlah, kamene a mramoru. Byl vyvinut na bázi mýdla, složek cukrů a přírodních olejů.

 

Jak univerzální čistič používat?

Pro mytí větších ploch použijte doporučené dávkování - viz obrázek. Prostředek Ize použít také neředěný nanesením na houbičku, čištěný povrch poté setřete hadříkem a omyjte vodou.Je vhodný pro běžný úklid i k odstraňování usazených mastnot.

univerzal

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Skladujte v suchu a temnu při teplotách od 5 do 25°C.

Lze použít také na:

  • odstranění nečistot z koberce a čalouněného nábytku
  • čištění plastového zahradního nábytku
  • čištění dětských bazénů

 

Složení

Receptura na bázi mýdla a složek z cukru a přírodních olejů, které zajišťují správnou pěnivost a čistící schopnosti. Přípravek je šetrný pro všechny povrchy.

5 % nebo více, avšak méně než 15 %

1. aniontové povrchově aktivní látky

= aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost.

méně než 5 %:

1. mýdlo
mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů, u práškových z živočišných tuků

2. neiontové povrchově aktivní látky

= látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny.

3. parfémy
= směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

4. Phenoxyethanol

 

Povinné onformace: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte různé čisticí prostředky. Skladujte v chladu a suchu. Datum výroby a spotřeby je uvedeno na obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: