O nás

Kdo jsme a jak to všechno začalo

Znáte český stropní sušák na prádlo Ideál? Psal se rok 1994, potýkali jsme se s nedostatkem místa v koupelně a přemýšleli, kam pověsit vyprané prádlo, aby nikde nezavazelo a rychle uschlo. Máme rádi praktické věci a tak nás napadlo vyrobit takový sušák, který využije třeba volný prostor nad vanou v koupelně. Prádlo bude viset u stropu, tam rychleji uschne a přitom nebude nikomu zavazet a ušetří tak místo v bytě!

A tak vznikl náš první výrobek - stropní sušák na prádlo IDEAL.

Velkoobchod BENHOME, s. r. o.

Jako velkoobchod jsme ze začátku naše stropní sušáky dodávali hlavně do obchodů s domácími potřebami a do hobbymarketů. Sušáky IDEAL zaznamenaly na českém trhu u zákazníků velký úspěch, a to nás motivovalo k rozšiřování sortimentu o další výrobky. V současnosti máme v nabídce přes 200 typů a variant sušáků na prádlo!

A protože si jako většina českých rodin zakládáme na praktických vychytávkách do domácnosti a na zahradu, začali jsme náš sortiment rozšiřovat o další produkty.

E-shop Benco.cz

Poptávka rostla, potřeby zákazníků se měnily a zákazníci začali nakupovat online. V roce 2010 se zrodila myšlenka vytvořit internetovou stránku, která by nám pomohla dostat naše produkty do povědomí zákazníků a pomohla nám sblížit se s našimi zákazníky.

Počet objednávek vzrostl a s nimi i počet našich zaměstnanců. Dnes náš tým čítá 10 stálých zaměstnanců a k tomu mezi sebe v době sezóny přijímáme posily, abychom objednávky expedovali co nejrychleji.

Hledáme praktické pomocníky a produkty s nápadem

Snažíme se náš sortiment obohacovat o to nejlepší, co je na mezinárodním trhu aktuálně 'v kurzu‘.

Náš sortiment se rozrostl ze sušáků na prádlo na praktické vybavení a doplňky do domu, praktické potřeby na zahradu a balkon, praktický plastový nábytek, potřeby do dílny a originální grily.
Každý rok navštěvujeme mezinárodní veletrhy, kde čerpáme inspiraci a hledáme spolehlivé dodavatele produktů, které vám pak prezentujeme na našich stránkách.

Jako česká rodinná firma rozumíme českým zákazníkům, protože v domácnosti a na zahradě řešíme každý den podobné věci a problémy.

Naším cílem je spokojený zákazník

Co člověk, to názor. Stejně to platí i v případě potřeb zákazníků - co zákazník, to speciální potřeba. Snažíme se uspokojit potřeby všech našich zákazníků.

I přes to, že jsme online, rádi s našimi zákazníky komunikujeme živě a chceme vyjít vstříc. Když nastane zádrhel, nejdříve zákazníkům voláme, a až pokud se nemůžeme dovolat, tak píšeme e-mail.

Reklamace řešíme rychle a vždy, když je to možné, posíláme náhradní díly.

Jsme vděční za každý dotaz

Každý váš dotaz nám pomůže nahlédnout na naše produkty očima zákazníka a občas zjistíme, že nám v popisu produktu chybí některá z jeho důležitých vlastností. Každá poznámka nás posouvá dál a pomáhá nám dělat naši práci tak, abyste se k nám rádi vraceli.