O nás

Kdo jsme a jak to všechno začalo

Znáte český stropní sušák na prádlo Ideál? Psal se rok 1994, potýkali jsme se s nedostatkem místa v koupelně a přemýšleli, kam pověsit vyprané prádlo, aby nikde nezavazelo a rychle uschlo. Máme rádi praktické věci a tak nás napadlo vyrobit takový sušák, který využije třeba volný prostor nad vanou v koupelně. Prádlo bude viset u stropu, tam rychleji uschne a přitom nebude nikomu zavazet a ušetří tak místo v bytě!

A tak vznikl náš první výrobek - stropní sušák na prádlo IDEAL.

Velkoobchod BENHOME, s. r. o.

Jako velkoobchod jsme ze začátku naše stropní sušáky dodávali hlavně do obchodů s domácími potřebami a do hobbymarketů. Sušáky IDEAL zaznamenaly na českém trhu u zákazníků velký úspěch, a to nás motivovalo k rozšiřování sortimentu o další výrobky. V současnosti máme v nabídce přes 200 typů a variant sušáků na prádlo!

A protože si jako většina českých rodin zakládáme na praktických vychytávkách do domácnosti a na zahradu, začali jsme náš sortiment rozšiřovat o další produkty.

E-shop Benco.cz

Poptávka rostla, potřeby zákazníků se měnily a zákazníci začali nakupovat online. V roce 2010 se zrodila myšlenka vytvořit internetovou stránku, která by nám pomohla dostat naše produkty do povědomí zákazníků a pomohla nám sblížit se s našimi zákazníky.

Počet objednávek vzrostl a s nimi i počet našich zaměstnanců. Dnes náš tým čítá 10 stálých zaměstnanců a k tomu mezi sebe v době sezóny přijímáme posily, abychom objednávky expedovali co nejrychleji.

Hledáme praktické pomocníky a produkty s nápadem

Snažíme se náš sortiment obohacovat o to nejlepší, co je na mezinárodním trhu aktuálně 'v kurzu‘.

Náš sortiment se rozrostl ze sušáků na prádlo na praktické vybavení a doplňky do domu, praktické potřeby na zahradu a balkon, praktický plastový nábytek, potřeby do dílny a originální grily.
Každý rok navštěvujeme mezinárodní veletrhy, kde čerpáme inspiraci a hledáme spolehlivé dodavatele produktů, které vám pak prezentujeme na našich stránkách.

Jako česká rodinná firma rozumíme českým zákazníkům, protože v domácnosti a na zahradě řešíme každý den podobné věci a problémy.

Naším cílem je spokojený zákazník

Co člověk, to názor. Stejně to platí i v případě potřeb zákazníků - co zákazník, to speciální potřeba. Snažíme se uspokojit potřeby všech našich zákazníků.

I přes to, že jsme online, rádi s našimi zákazníky komunikujeme živě a chceme vyjít vstříc. Když nastane zádrhel, nejdříve zákazníkům voláme, a až pokud se nemůžeme dovolat, tak píšeme e-mail.

Reklamace řešíme rychle a vždy, když je to možné, posíláme náhradní díly.

Jsme vděční za každý dotaz

Každý váš dotaz nám pomůže nahlédnout na naše produkty očima zákazníka a občas zjistíme, že nám v popisu produktu chybí některá z jeho důležitých vlastností. Každá poznámka nás posouvá dál a pomáhá nám dělat naši práci tak, abyste se k nám rádi vraceli.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení