Pizza pec Luca – Venezia, pr. 52 cm, výška 44 cm, barva hnědá

Kód: P060BR
Neohodnoceno
5 299 Kč
Momentálně nedostupné

Pec nejen na pizzu o průměru 52 cm.

Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenná pec Luca je ruční práce jihoamerických indiánů podle starověké tradice v Latinské Americe. Funguje stejně jako kamenná pec v Italské pizzerii. Určeno pro pečení pizzy a chleba.

  • Barva: hnědá
  • Výška pece: 44 cm
  • Průměr pece: 52 cm
  • Rozměr otvoru pro vkládání pizzy: 28 x 10 cm (tento rozměr se může u jednotlivých kusů lišit cca +/- 2 cm, jelikož se jedná o ruční práci.)
  • Hmotnost: 20 kg
  • Balení obsahuje: pizza pec, kovový stojan, obal pro zakrytí pizza pece

Jak používat

Než začnete s přípravou, ujistěte se, že je gril stabilně usazen. Pokud je pec před použitím navlhlá, zapalte noviny a nechejte pec rozehřát až do vysušení. Pak můžete začít s pečením. Připravte si malé kousky nejlépe tvrdého dřeva (třísky) 20 cm dlouhé, nebo dřevěné uhlí. Zapalte, nechejte vyhořet uprostřed pece, jakmile se pec nahřeje – cca 10 min., shrňte ohniště do zadní části pece a můžete začít péct. Dřevo může v zadní části hořet. Použijte vhodné náčiní při obracení pizzy nebo chleba.

Upozornění

Nepřenášejte horkou nebo vlhkou pec. Dohlížejte na děti a zvířata, v případě kontaktu s rozpálenou pecí může dojít k úrazu. Nechejte pec vyhořet samovolně, nesnažte se hasit. Během častého používání může dojít ke změně barvy, to však nemá žádný vliv na funkčnost pece. Pokud pec nepoužíváte doporučujeme použít náš převlečný obal. Přírodní produkt z pálené hlíny. Není povrchově chemicky ošetřen. Chraňte před mrazem.

Ověřeno mnoha lety zkušeností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pece na pizzu
Barva: hnědá
Výška: 44 cm
Průměr: 52 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: