Aztécká pec MANUELLA, pr. 46 cm, výška 106 cm, barva šedá

Kód: G8892GR
Neohodnoceno
6 999 Kč
Skladem

Komínová pec v šedé barvě.

Hmotnost: 31 kg, výška: 106 cm, průměr: 46 cm

Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aztécká pec byla vyrobena v Mexiku za použití 3 druhů speciálního jílu. Její kvalita je ověřena 2.000 lety zkušeností. Ugrilujte si, jako už kdysi dávno před námi aztékové, maso, ryby, zeleninu nebo sýry.

  • Barva: šedá
  • Celková výška se stojanem: 106 cm
  • Průměr pece: 46 cm
  • Hmotnost: 31 kg
  • Balení obsahuje: keramickou pec, stojan na pec, obal na zakrytí pece, grilovací rošt

Jak používat

Než začnete s přípravou, ujistěte se, že je gril stabilně usazen. Pokud je pec před použitím navlhlá, zapalte noviny a nechejte pec rozehřát až do vysušení. Pak můžete začít s pečením. Připravte si malé kousky nejlépe tvrdého dřeva (třísky) 20 cm dlouhé, nebo dřevěné uhlí. Zapalte, nechejte vyhořet uprostřed pece, jakmile se pec nahřeje – cca 10 min., shrňte ohniště do zadní části pece a můžete začít péct. Dřevo může v zadní části hořet.

Upozornění

Nepřenášejte horkou nebo vlhkou pec. Dohlížejte na děti a zvířata, v případě kontaktu s rozpálenou pecí může dojít k úrazu. Nechejte pec vyhořet samovolně, nesnažte se hasit. Během častého používání může dojít ke změně barvy, to však nemá žádný vliv na funkčnost pece. Pokud pec nepoužíváte doporučujeme použít náš převlečný obal. Přírodní produkt z pálené hlíny. Není povrchově chemicky ošetřen. Chraňte před mrazem.

Ověřeno mnoha lety zkušeností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické grily
Barva: šedá
Výška: 106 cm
Průměr: 46 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: