Aztécká pec MANUELLA SUN, pr. 56 cm, výška 113 cm, barva šedá

Kód: G8792GR
Neohodnoceno
Značka: Benco
7 199 Kč
Skladem

Aztécká pec s designem slunce.

Hmotnost: 33 kg, výška: 113 cm, průměr: 56 cm

 

Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komínová pec Manuella je vyrobena ručně jihoamerickými indiány podle starověké tradice v Latinské Americe. Na výrobu této originální komínové pece byly použity tři druhy speciálního jílu. Její kvalita je ověřena 2.000 lety zkušeností.

  • Barva: šedá
  • Celková výška se stojanem: 113 cm
  • Výška stojanu: 29 cm
  • Průměr pece: 56 cm
  • Přední otvor o velikosti: 24 x 30 cm
  • Hmotnost: 32 kg 

Jak používat

Než začnete s přípravou, ujistěte se, že je gril stabilně usazen. Pokud je pec před použitím navlhlá, zapalte noviny a nechejte pec rozehřát až do vysušení. Pak můžete začít s pečením. Připravte si malé kousky nejlépe tvrdého dřeva (třísky) 20 cm dlouhé, nebo dřevěné uhlí. Zapalte, nechejte vyhořet uprostřed pece, jakmile se pec nahřeje – cca 10 min., shrňte ohniště do zadní části pece a můžete začít péct. Dřevo může v zadní části hořet.

Upozornění

Nepřenášejte horkou nebo vlhkou pec. Dohlížejte na děti a zvířata, v případě kontaktu s rozpálenou pecí může dojít k úrazu. Nechejte pec vyhořet samovolně, nesnažte se hasit. Během častého používání může dojít ke změně barvy, to však nemá žádný vliv na funkčnost pece. Pokud pec nepoužíváte doporučujeme použít náš převlečný obal. Přírodní produkt z pálené hlíny. Není povrchově chemicky ošetřen. Chraňte před mrazem.

Ověřeno mnoha lety zkušeností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické grily
Barva: šedá
Výška: 113 cm
Průměr: 56 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: