Umělý živý plot jehličnatý - výška 150 cm, balení 3 m - světle zelený

Kód: 181001A1-5.3
Neohodnoceno
Značka: Benco
1 199 Kč
Momentálně nedostupné

Materiál: PVC + železné dráty

Výhody: snadná a nízkonákladová údržba, jednoduchá instalace, odolnost vůči povětrnostním vlivům, UV záření, mrazu a dešti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si koupit umělý živý plot?

Umělý živý plot vytvoří na vaší zahradě nebo na balkoně přírodní zelenou kulisu, která vás navíc ochrání před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Mimo jiné tato zástěna na plot tlumí šíření hluku a vy si tak budete moct vychutnat váš odpočinek ještě kvalitněji než do teď.

V čem spočívají největší výhody umělých živých plotů?

Vezmeme to postupně a začneme u výběru. Umělé živé ploty jsou velice realistickou imitací živých plotů. V nabídce je máme v několika různých designových provedeních, takže si vybere úplně každý. Pokud se rozhodnete si umělý živý plot zakoupit, nemusíte se bát jeho instalace. Velmi jednoduše ho přichytnete na jakékoliv plotové pletivo nebo na zábradlí. Největší výhody však přichází, když se začneme zajímat o údržbu umělých živých plotů. Ve srovnání s těmi pravými živými ploty jsou ty umělé absolutně nenáročné – a to jak nákladově, tak i fyzicky. Nemusíte být zahradníci, abyste měli pěkný plot s krásně zelenými listy. Umělý živý plot nepotřebuje půdu k růstu ani vodu k zalévání. Nemusíte na jejich údržbu nakupovat žádná hnojiva nebo jiné přípravky podporující růst nebo zdraví plotů – nepodléhají plísním ani hnilobě. A navíc, umělé živé ploty na podzim neopadají a budou vám sloužit po celý rok. Jedinou péči, kterou od vás bude umělý živý plot čas od času potřebovat, je opláchnutí vodou – stačí tou z hadice. Umělé živé ploty jsou odolné povětrnostním vlivům, UV záření, mrazu i dešti. Na zimu je nemusíte schovávat ani jinak opečovávat.

Instalace umělých živých plotů je velmi jednoduchá. Zástěnu rozvinete, přiložíte k pletivu, ke kterému ji připnete pomocí upínacích (elektrikářských) pásků. Rozestup mezi příchytnými body se odvíjí od umístění plotu. Pokud je plot na návětrné straně, rozestupy mezi příchytnými body musí být menší, než když je plot orientovaný na závětrnou stranu.

Životnost plotu závisí na tom, kde je plot umístěn. Umělý živý plot vydrží déle, pokud bude umístěný na zastíněné zahradě, než když na něj bude celé dny svítit sluníčko.

Jak o umělý živý plot pečovat? Bude stačit ho čas od času opláchnout vodou – stačí tou z hadice.

 

Výhody umělého živého plotu v bodech:

  • jednoduchá instalace na pletivo nebo zábradlí
  • údržba je velmi jednoduchá a nenáročná (jak finančně, tak fyzicky)
  • realistická imitace živých plotů
  • na podzim neopadají – poslouží vám celý rok
  • odolné proti UV záření, povětrnostním vlivům, mrazu i dešti
  • dlouhá životnost

 

Parametry:

  • vzhled: světle zelený jehličnan
  • délka plotu: 3 m
  • výška plotu: 1,5 m
  • zastínění: 99 %

 

Materiál: PVC + železné dráty

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé živé ploty
Barva: zelená světlá
Výška: 1,5 m
Šířka: 3 m
Období v roce: Jaro, Léto, Podzim, Zima
Umístění: balkon, zahrada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: