Vrbová mřížovina s listy břečťanu - 100 x 200 cm

Kód: 186002B1.2
Akce
Neohodnoceno
Značka: Benco
1 199 Kč –36 % 759 Kč
Skladem

Výhody: rozměr a zastínění si přizpůsobíte podle vlastních představ, jednoduchá instalace, bez údržby, odolnost proti UV záření a veškerému počasí, přirozený vzhled, připevnění horizontálně i vertikálně, vhodné i pro alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete zakrýt nevzhledné místo, vytvořit si na zahradě, terase nebo balkoně soukromí? Přírodní vrbová mřížovina s realistickými listy pro vás může být ideálním řešením.

V čem spočívají největší výhody mřížoviny?

Vrbová mřížovina s velice realistickými listy z polyesteru dokonale zakryje nevzhledná místa a vytvoří na zahradě, terase nebo balkoně soukromí. Instalace mřížovin je velmi snadná, jednoduše ji připevníte k pletivu plotu a roztáhnete do požadované délky. Rozvinout ji můžete jak horizontálně, tak vertikálně – záleží, jaký rozměr potřebujete. Údržba mřížovin je úplně nenáročná - jak nákladově, tak i fyzicky. Nemusíte být zahradníci, abyste měli krásně zelené listy. Nepotřebujete vodu na zalévání ani žádná hnojiva nebo jiné přípravky podporující růst nebo zdraví rostlin – nepodléhají plísním ani hnilobě. A navíc listy na podzim neopadají plot vám poslouží po celý rok. Jedinou péči, kterou od vás tato zástěna bude čas od času potřebovat, je opláchnutí vodou – stačí tou z hadice. Mřížoviny jsou odolné povětrnostním vlivům, UV záření, mrazu i dešti. Na zimu je nemusíte schovávat ani jinak opečovávat. Jsou ideálním řešením pro alergiky.

Instalace mřížovin je velmi jednoduchá. Mřížovinu připevníte k pletivu plotu a roztáhnete do požadované délky. Připevnit ji můžete horizontálně nebo vertikálně, podle vlastních potřeb. Rozestup mezi příchytnými body se odvíjí od umístění plotu. Pokud je mřížovina na návětrné straně, rozestupy mezi příchytnými body musí být menší, než když je plot orientovaný na závětrnou stranu.

Životnost mřížoviny závisí na tom, kde je umístěna. Mřížovina vydrží déle, pokud bude umístěná na zastíněné zahradě, než když na ni bude celé dny svítit sluníčko.

Jak o mřížovinu pečovat? Bude stačit ji čas od času opláchnout vodou – stačí tou z hadice.

Kde mřížovinu využijete?

Mřížovinu využijete všude, kde potřebujete zajistit soukromí, vytvořit stín nebo kde je potřeba zakrýt nehezké místo. Hodí se na ploty, balkony, terasy i pergoly. Mřížovinu využijete i jako dekoraci interiérů nebo exteriérů.

 

Výhody vrbové mřížoviny s listy z polyesteru v bodech:

 • jednoduchá instalace na pletivo nebo zábradlí
 • údržba je velmi jednoduchá a nenáročná (jak finančně, tak fyzicky)
 • realistická imitace listů na vrbové mřížovině
 • listy na podzim neopadají – mřížovina vám poslouží celý rok
 • odolné proti UV záření, povětrnostním vlivům, mrazu i dešti
 • dlouhá životnost
 • připevnit mřížovinu můžete jak horizontálně, tak vertikálně

 

Parametry:

 • vzhled: břečťan
 • připevnění: horizontálně nebo vertikálně
 • rozměr při maximálním roztažení: 100 x 200 cm
 • materiál: vrbová mřížovina + polyester

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé živé ploty
Výška: 1 m
Šířka: 2 m
Umístění: balkon, zahrada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: