Stolní gril MEXICAN, pr. 54 cm, výška 33 cm, barva cihlová

Kód: M7190RD
Akce Výprodej
Neohodnoceno
2 499 Kč –32 %
stolni-gril-mexican--cihlovy--54-33 benco
2 499 Kč –32 % 1 699 Kč
Momentálně nedostupné

Stolní přenosný gril.

Průměr grilu: 54 cm, výška grilu: 33 cm

Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gril MAXICAN je ruční prací jihoamerických indiánů žijících vysoko v peruánských horách. Gril je snadno přenosný, vhodný k pořádání skvělé barbecue párty kdekoliv. Na výrobu tohoto originálního grilu byly použity tři druhy speciálního jílu. Jeho kvalita a zpracování je ověřena více jak 2.000 lety zkušeností. Ručně vyrobený ocelový podstavec i rošt je součástí balení.

Průměr grilu: 54 cm
Výška grilu: 33 cm
Průměr roštu: 43 cm
Výška stojanu: 11 cm
Přední plnící otvor o velikosti: 16 x 7 cm
 

Jak používat:
Než začnete s přípravou, ujistěte se, že je gril stabilně usazen. Pokud je gril před použitím navlhlý, zapalte noviny a nechejte pec rozehřát až dovysušení. Poté si připravte malé kousky nejlépe tvrdého dřeva (třísky) 20 cm dlouhé, nebo dřevěné uhlí. Zapalte, nechejte vyhořet uprostřed pece. Jakmile se pec nahřeje za – cca 10 minut, můžete začít s přípravou pokrmů. Gril vyhřejte na teplotu dle vlastní intuice a zkušeností a začněte s vařením. Během vaření můžete přidávat dřevo nebo uhlí skrz otvor mísy.

Upozornění:
Nepřenášejte horký nebo vlhký gril. Dohlížejte na děti a zvířata, v případě kontaktu s rozpáleným grilem může dojít k úrazu. Nechejte gril vyhořet samovolně, nesnažte se hasit. Při častého používání může dojít ke změně barvy, to však nemá žádný vliv na funkčnost grilu. Pokud gril nepoužíváte, doporučujeme použít náš převlečný obal.

Přírodní produkt z pálené hlíny. Není povrchově chemicky ošetřen. Chraňte před mrazem. Ověřeno mnoha lety zkušeností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické grily
Barva: terakota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: