Plastová dekorativní bedýnka TINA 2 - barva bílá
Kód: 10256034Související produkty
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Skleněná dóza na suché potraviny s vakuovým víkem z tvrzeného plastu.
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Kvalitní plastové dózy s klipem pro uskladnění sypkých potravin.
Průhledná plastová miska s průhledným víkem vhodná do mrazničky, mikrovlnné trouby.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Detailní popis produktu
Víceúčelová plastová bedýnka v dřevěném dekoru bude pěkně vypadat v kuchyni, koupelně nebo na zahradě. Tato malá bedýnka má opravdu široké využití, můžete do ní ukládat hračky, potraviny, malé ručníky, květiny nebo jakékoliv domácí potřeby, např. tužky nebo videohry. Bedýnka je stohovatelná s ostatními velikostmi bedýnek Tina. Barvy: bílá, hnědá Rozměr: délka: 25 cm šířka: 31 cm výška: 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 8007633102561 |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 25 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Typ: | bedýnka |
| Motiv: | dekorativní |
| Materiál: | plast |
| Položka byla vyprodána… | |
!! Čistíme sklady !! - velký výprodej za nejnižší ceny. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Odpadkové koše na tříděný odpad. Sada 3 ks odpadkových košů v černé barvě s...
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Chcete mít doma pořádek a efektivně třídit odpad? Practic vám to usnadní! Sada tří stylových košů o objemu 25 litrů se snadno vejde i do menších prostorů. Barevná víka – zelené...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)