Stolní MANUELLA (hnědá) 30/58 malá

Kód: M8710BR
Neohodnoceno
1 799 Kč
Skladem

Stolní přenosná pec. Hmotnost: 11,5 kg, výška: 58 cm, průměr: 30 cm

Součástí pece je ruční rošt o velikosti 25 x 14 cm s ručkou o délce 19 cm

Na toto zboží se vztahuje nadrozměrná přeprava za speciální cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní komínová pec Manuella je ruční práce jihoamerických indiánů podle starověké tradice v Latinské Americe. Na výrobu této originální komínové pece byly použity tři druhy speciálního jílu. Stolní pec přenesete a postavíte tak, abyste měli přípravu jídla pod kontrolou přímo od stolu, kde sedíte s Vaší rodinou a nejbližšími.

Hmotnost: 11,5 kg
Celková výška se stojanem: 58 cm
Výška stojanu: 13 cm

Průměr pece: 30 cm
Přední otvor o velikosti: 14 x 17 cm 

Součástí pece je ruční rošt o velikosti 25 x 14 cm s ručkou o délce 19 cm

Jak používat

Než začnete s přípravou, ujistěte se, že je gril stabilně usazen. Pokud je pec před použitím navlhlá, zapalte noviny a nechejte pec rozehřát až do vysušení. Pak můžete začít s pečením. Připravte si malé kousky nejlépe tvrdého dřeva (třísky) 20 cm dlouhé, nebo dřevěné uhlí. Zapalte, nechejte vyhořet uprostřed pece, jakmile se pec nahřeje – cca 10 min., shrňte ohniště do zadní části pece a můžete začít péct. Dřevo může v zadní části hořet.

Upozornění

Nepřenášejte horkou nebo vlhkou pec. Dohlížejte na děti a zvířata, v případě kontaktu s rozpálenou pecí může dojít k úrazu. Nechejte pec vyhořet samovolně, nesnažte se hasit. Během častého používání může dojít ke změně barvy, to však nemá žádný vliv na funkčnost pece. Pokud pec nepoužíváte doporučujeme použít náš převlečný obal. Přírodní produkt z pálené hlíny. Není povrchově chemicky ošetřen. Chraňte před mrazem.

Ověřeno mnoha lety zkušeností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Keramické grily
Barva: hnědá
Materiál: keramika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: