Umělá zelená stěna 50 x 50 cm - Krušpánek

Kód: 188019B50.50
Akce
Neohodnoceno
319 Kč –37 %
umela-zelena-stena-50-x-50-cm-kruspanek-benco
319 Kč –37 % 199 Kč
Skladem

Výhody: jednoduchá instalace, bez údržby, odolnost proti UV záření a veškerému počasí, flexibilita, přirozený vzhled, vhodné pro alergiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste mít doma, v kanceláři, v hotelu nebo v restauraci dokonalou zelenou kulisu – tzv. zelenou stěnu, ale nejste zrovna zahrádkáři nebo často cestujete a máte strach z náročné údržby?

Řešením je umělá zelená stěna. Jedná se o čtverce o velikosti 50 x 50 cm. Podkladem tohoto čtverce je pletivo, na kterém jsou připevněné listy designu krušpánku. Díky prémiové povrchové úpravě mají umělé zelené stěny velmi reálný a přirozený vzhled.

Umělé zelené stěny nemusíte využít pouze ve vnitřních prostorech, ale využijete je i na ozdobení vnějších stěn budovy. Listy jsou odolné proti UV záření a každému počasí.

Velikou výhodou umělých zelených stěn je jejich nenáročná (a levná) údržba. Stěnu nemusíte zalévat, hnojit, zastřihávat ani jinak opečovávat. Listy z umělé zelené stěny nebudou opadávat a nebude se vám tak na zemi tvořit nepořádek. Co se týče údržby, budete muset jen čas od času stěnu otřít mokrým hadříkem, abyste odstranili prach.

Kromě nenáročné údržby má umělá zelená stěna ještě několik dalších výhod:

  • nemusíte čekat, než vám stěna zezelená a rozkvete,
  • nemusíte mít strach, že listy a květy uschnou,
  • umělá zelená stěna nijak nevoní a
  • neslouží jako líheň hmyzu,
  • v umělé zelené stěně nevzniká žádný pyl – je vhodná pro alergiky,

Umělé zelené stěny nebudou měnit svoji barvu ani strukturu v závislosti na ročním období. Stěna bude stále zelená a čerstvá.

Instalace umělé zelené stěny je velmi jednoduchá. Nemusíte se ohlížet na rozměr stěny, na kterou budete čtverce pokládat – rozměr čtverců jednoduše přizpůsobíte pomocí nůžek nebo štípaček jakékoliv velikosti stěny. Jednotlivé čtverce k sobě pak spojíte pomocí integrovaných otvorů a příchytek. K podkladu čtverce připevníte pomocí elektrikářských stahovacích pásků, případně pomocí šroubků nebo sponky. Záleží na podkladu, na který plot budete instalovat.

 

Kde využijete umělou živou stěnu?

Umělá živá stěna je ideální k vytvoření zelené kulisy v domě, bytě, kanceláři, v hotelu, restauraci nebo kavárně. Umělá živá stěna dokonale zakryje škaredé plochy nebo vytvoří soukromí – na balkoně, terase nebo zahradě (přichycením čtverců na zábradlí nebo pletivo plotu).

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé živé ploty
Umístění: balkon, zahrada, venkovní, byt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: