Gumová dlaždice COSMOPOLITAN 45 x 45 cm - barva šedá

Kód: 03657040
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

Stylová venkovní dlaždice z recyklované gumy, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Uvedená cena je za 1 ks gumové dlaždice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chystáte se rekonstruovat dlažbu na terase, balkoně nebo zahradě? Venkovní dlažba z recyklované gumy vás překvapí svými výhodami a usnadní vám práci.

Kdo ji nejvíce ocení?

Všichni, kdo plánují realizaci nebo rekonstrukci zahrady, terasy nebo balkonu. Ti, kteří chtějí mít novou dlažbu položenou svépomocí během pár hodin.

3 hlavní výhody dlažby:

1. Velmi jednoduchá pokládka, kterou hravě zvládne i žena. Dlažba se k sobě ‚připíná‘ pomocí systému Quick-click a to kolmo nebo vodorovně k sobě (video, jak na pokládku, najdete pod popisem produktu)
2. Odolnost a trvanlivost materiálu.
3. Recyklovaná guma zaručuje vysokou odolnost proti nárazu, mrazu i horku a má velmi dlouhou životnost. Bezpečnost – ideální pro rodiny s dětmi, pro školní zahrádky.

 
Dlažba z recyklované gumy je ideální k obnově opotřebovaných podlah na tesase nebo balkoně. Rovné dosedací plochy zespodu dlaždice neponičí hydroizolaci. Mezi izolaci a dlažbu nemusíte vkládat další tkaninu - mohla by způsobit vznik plísně. Dlažba je opatřena praktickými drážkami, které slouží pro odtok přebytečné vody a tím zabraňují vzniku plísně a hniloby. Venkovní dlažba dá vaší terase nebo balkonu nový - moderní a elegantní - vzhled. 

Dlaždice Cosmopolitan je vyrobena z recyklovaného gumového granulátu, ač její struktura připomíná pevný plast. Pevnost dlaždice je navržena s ohledem na odolnost vůči nátlaku a chůzi. Z vnitřní strany je dlaždice opatřena praktickými drážkami, které slouží pro odtok přebytečné vody a tím zabraňují vzniku plísně a hniloby


Parametry:

rozměr: 45 x 45 cm,
výška (tloušťka) dlaždice: 2 cm,
hmotnost 1 dlaždice: 1,38 kg,
1 dlaždice = 0,202 m2

Uvedená cena je za 1 ks dlaždice. Prodejné po 1 kuse = 1 dlaždice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumové dlaždice
Barva: šedá
Materiál: recyklovaný gumový granulát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: