Plastový úložný box 30 L s víkem a kolečky
Kód: 63756047Související produkty
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Kvalitní plastové dózy s klipem pro uskladnění sypkých potravin.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Je velmi praktický pro transport potravin jako je cukroví, zákusky, chlebíčky a podobně.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Kvalitní plastové dózy s klipem pro uskladnění sypkých potravin.
Detailní popis produktu
Průhledný plastový úložný box s víkem a kolečky nabízí mnoho možností. Slouží k přehlednému uložení věcí ve vaší domácnosti, dílně i firmě.
Parametry:
- výška: 16,5 cm,
- vnitřní výška: 14,5 cm
- hloubka: 39 cm,
- délka: 58 cm,
- objem: 30 litrů,
- víko je součástí boxu.
- barva boxu: průhledná
- barva víka: mix barev
Fotografie boxu je pouze ilustrační, barvy víka se mohou měnit v závislosti na dodávce od výrobce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 3838851363756 |
| Barva: | průhledná, barevné víko |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Objem: | 30L |
| Typ: | úložný box |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem |
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Chcete mít doma pořádek a efektivně třídit odpad? Practic vám to usnadní! Sada tří stylových košů o objemu 25 litrů se snadno vejde i do menších prostorů. Barevná víka – zelené...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)