Plastový úložný box CARGOBOX 45 L s víkem
Kód: 15624023Související produkty
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Díky zešikmení jednoduše naberete obsah nádoby. Dóza se perfektně hodí na police.
Průhledná plastová miska s průhledným víkem vhodná do mrazničky, mikrovlnné trouby.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Detailní popis produktu
Průhledný plastový úložný box s víkem. Kvalitní plastové úložné boxy nabízejí mnoho možnosti. Slouží k přehlednému uložení věcí ve Vaší domácnosti, dílně i firmě.
Boxy se zavírají čtyři pevné klipy na zaklapnutí. Plastové průhledné víko je součástí boxu. Krabice jsou stohovatelné na sebe.
Rozměry krabice: 60x40x26,5cm
Rozměr víka: 60x40x3,5cm
Objem :45L
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 5905197156248 |
| Výška: | 26,5cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Objem: | 45L |
| Typ: | úložný box |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem |
Plastový koš s výklopným víkem vhodný na tříděný odpad.
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
!! Čistíme sklady !! - velký výprodej za nejnižší ceny. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Odpadkové koše na tříděný odpad. Sada 3 ks odpadkových košů v černé barvě s...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)