Nová dlažba na balkoně během chvilky, pokládku zvládne každá žena

Nová dlažba na balkoně během chvilky, pokládku zvládne každá žena

Potřeboval by váš balkon nebo terasa novou dlažbu? Máme pro vás tip, jak ji mít během jednoho odpoledne. Pokládka je neuvěřitelně jednoduchá, zvládne ji i žena. Dlaždice, které použijeme, se k sobě upevňují pomocí bočních spojovacích háčků – systémem Quick-click – a to zaručuje rychlost a jednoduchost pokládky.

Co k pokládce budete potřebovat?

  • Dlaždice Cosmopolitan 30 x 30 cm – najdete ji na tomto ODKAZU >>,
  • nůžky nebo nůž (na rozstřihnutí nebo rozříznutí pásků, které drží dlaždice u sebe),
  • pilku (pro případ, že budete muset některé dlaždice zkrátit.

Jak na pokládku?

Pokud máte zarovnaný povrch, na který budete dlaždice pokládat, pokládka bude velmi jednoduchá. Rozmyslete si, jakým směrem budete dlaždice pokládat – jestli všechny stejným směrem nebo jednu vodorovně a druhou svisle.

Začněte s pokládkou dlažby. Položte ji vedle sebe, nakloňte tak, aby do sebe zapadly spojovací háčky a pak ji položte ne zem. Postup opakujte, než budete mít položenou první řadu.

Připojení první dlaždice ve druhé řadě je jednoduché, dlaždici nakloníte tak, abyste ji mohli spojit s dlaždicí v první řadě. Druhou dlaždici připojte ke zbylým tak, že ji nejdříve zacvaknete do první dlaždice ve druhé řadě a až pak ke zbylým dlaždicím v řadě první. Postup opakujte až do položení všech dlaždic. 

Hotovo, dlažbu máte položenou, bylo to rychlé a jednoduché, jak jsme slíbili!

 

Dlažba Cosmopolitan má velmi elegantní styl a je k dostání ve 2 barvách – hnědé a šedé. Je vyrobena z recyklované gumy, což zaručuje vysokou odolnost proti nárazu, mrazu i horku a má velmi dlouhou životnost. Ideální je použít ji k obnově opotřebovaných podlah. Dlaždice Cosmopolitan mají praktické drážky, které slouží pro odtok přebytečné vody.

Další dlažba z recyklované gumy (s různými způsoby pokládky - návod neplatí na všechny) ⇒

Gumová dlaždice COSMOPOLITAN 30 x 30 cm - 1 ks - barva šedá    Gumový zahradní nášlap - imitace dřeva - barva šedá  Gumový nášlap na zahradu - KMEN - barva hnědá

Celý sortiment s gumovými dlaždicemi najdete ZDE>>