Sušák rozkládací MAX black line 18 m
Kód: 03164002Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozkládací sušáky na prádlo |
|---|---|
| EAN: | 8595583303164 |
| Barva: | černá |
| Výška: | 89 cm |
| Šířka: | 171 cm |
| Hloubka: | 54,5 cm |
| Umístění: | koupelna, byt |
| hmotnost: | 2,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)