Úložný box bez víka - 15 L
Kód: 2241017BEZVIKASouvisející produkty
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Skleněná dóza na suché potraviny s vakuovým víkem z tvrzeného plastu.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Kvalitní plastové dózy s klipem pro uskladnění sypkých potravin.
Detailní popis produktu
Box o objemu 15 L "bez víka"
Plastový úložný box vhodný k ukládání oblečení, hraček, ale i věcí v dílně či na zahradě.
Kvalitní plastové provedení.
Box je v průhledném plastovém provedení, pro lepší orientaci věcí v boxu.
Box je o objemu 15 L.
Rozměr: 36,5 x 27,5 x 21,8 cm
Barva: průhledný plast
Fotografie úložného boxu je ilustrační, na prodej je úložný box "bez víka".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 5707672723460 |
| Výška: | 21,8 cm |
| Šířka: | 36,5 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |
| Objem: | 15L |
| Typ: | úložný box |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem |
| Položka byla vyprodána… | |
Výhodná sada dvou plastových košů na tříděný odpad s barevně odlišenými víky (žlutý a modrý) – objem 2× 110 litrů. Uvedená cena je za 2 ks košů.
!! Čistíme sklady !! - velký výprodej za nejnižší ceny. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Odpadkové koše na tříděný odpad. Sada 3 ks odpadkových košů v černé barvě s...
Plastový odpadkový koš s víkem v modré barvě pro třídění papíru – objem 110 litrů, ideální pro pytle.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)