Úložný box s přihrádkami a víkem 8 L
Kód: 237208017Související produkty
Skvěle jej využijete při výletech, na dovolené, na rodinném pikniku - stolování venku v přírodě.
Kvalitní plastové dózy s klipem pro uskladnění sypkých potravin.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Skleněná dóza na suché potraviny s vakuovým víkem z tvrzeného plastu.
Průhledná plastová miska s transparentním víkem vhodná do mrazničky, mikrovlnné trouby.
Detailní popis produktu
Průhledný plastový úložný box s víkem obsahuje 6 vyjímatelných přihrádek.
Pro snadné přenášení je box opatřen víkem s uchem a těsné uzavření zajistí klapky na boku krabice.
Objem krabice: 8 litrů
Rozměr boxu: 38,6 x 29,4 x 10,2 cm (výška)
Rozměr přihrádky: 11,8 x 10,5 x 7,6 cm
Balení obsahuje i 1 popisovací štítek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 5707672727369 |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 38,6 cm |
| Hloubka: | 29,4 cm |
| Objem: | 8L |
| Typ: | úložný box |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem, s přihrádkami |
Plastový koš s výklopným víkem vhodný na tříděný odpad.
Velký plastový odpadkový koš na tříděný odpad s víkem ve žluté barvě – ideální pro pytle o objemu 110 litrů.
!! Čistíme sklady !! - velký výprodej za nejnižší ceny. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Odpadkové koše na tříděný odpad. Sada 3 ks odpadkových košů v černé barvě s...
Plastový odpadkový koš s víkem v modré barvě pro třídění papíru – objem 110 litrů, ideální pro pytle.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)