Úložný box s víkem 8 L
Kód: 2238012017Související produkty
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Průhledná plastová miska s transparentním víkem vhodná do mrazničky, mikrovlnné trouby.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Skvěle jej využijete při výletech, na dovolené, na rodinném pikniku - stolování venku v přírodě.
Skleněná dóza na suché potraviny s vakuovým víkem z tvrzeného plastu.
Detailní popis produktu
Plastový úložný box vhodný k ukládání oblečení, hraček, ale i věcí v dílně či na zahradě.
Kvalitní plastové provedení.
Box je v průhledném plastovém provedení. Součástí plastového úložného boxu je i plastové víko v průhledném provedení. Víko uchytíte pomocí klapek z boku víka. Klapky na úložném boxu jsou vždy v černé barvě.
Box je o objemu 8 L.
Rozměr: 34 x 22,5 x 15,7 cm
Barva: bílá průhledná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 5706773223800 |
| Výška: | 15,7 cm |
| Šířka: | 34 cm |
| Hloubka: | 22,5 cm |
| Objem: | 8L |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem |
Plastový odpadkový koš s víkem v modré barvě pro třídění papíru – objem 110 litrů, ideální pro pytle.
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
!! Čistíme sklady !! - velký výprodej za nejnižší ceny. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Odpadkové koše na tříděný odpad. Sada 3 ks odpadkových košů v černé barvě s...
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)