Inspirace na vánoční výzdobu

Inspirace na vánoční výzdobu

 

Jaké vánoční ozdoby máte nejraději? A která místa zdobíte nejpoctivěji? Pojďme si spolu nazdobit stůl, police, okna, truhlíky i zahradu.

Ozdoby na stůl

Vánoční stůl nám většinou zdobí adventní věnec. Můžete si vyrobit proutěný, z větviček jehličnanů, s šiškami, s kořením (skořicí, hřebíčkem) nebo ze sušeného ovoce. Vždy ho doplňte 4 svícemi, které pak po jedné zapalujte poslední čtyři neděle před Vánoci.

 

Ozdoby na poličky

Na poličky vystavte stojící nebo sedící figurky (andílky, sněhuláky, ...) nebo svícny a svíčky, které krásně provoní váš byt. Do rohu poličky můžete postavit dekorace osvětlené LED světýlky.

 

Ozdoby na dveře

Na dveře si můžete pověsit vánoční věnce. Přivažte je na provázek a provázek přilepte ke dveřím lepící páskou. Ideální jsou lehké věnce, aby je lepící páska udržela. Pokud máte věnec těžký a lepící páska  nestačí, pomozte si přísavkou s háčkem.

 

Ozdoby na okna a parapety

Nazdobená okna ocení nejvíce vaše děti. Nalepte na ně fólie nebo samolepky s vánočními motivy a na parapet postavte pyramidový svícen.

 

Ozdoby na stromeček

Neopomenutelnou součástí Vánoc je vánoční stromeček. Čím ho nazdobit? Každý z nás má jiný vkus, někdo má rád baňky skleněné, jiný dřevěné nebo slaměné. Nejdříve stromeček omotejte svítícím řetězem, aby až se setmí, vykouzlil ve vašem bytě dokonalou atmosféru.

 

Vánoční zahrada

Nezapomeňte na zahradu! Stromy a keře omotejte svítícími řetězy, které jsou vhodné na venkovní použití! Fantazii se meze nekladou, řetězy jsou k dostání v různých barvách a s různými efekty svícení. Stačí si jen vybrat! 

 

Celý sortiment vánočních dekorací >>