Sušáky na prádlo do bytu

 

 

Při sušení prádla v bytě narážíme často na stejný problém, a to je nedostatek místa pro sušení prádla. Když prší nebo sněží, tak prádlo na balkoně neuschne. A když chceme vyprat a usušit povlečení, tak jsme skoro v koncích.

U nás v Benco máme rádi praktické věci s nápadem, proto jsme hledali takové sušáky do bytu, které šetří místo při sušení i ve složeném stavu.

Stropní sušáky IDEAL

Sušte prádlo u stropu. Nebude překážet, a navíc díky vyšší teplotě u stropu uschne rychleji. Sušáky vyrábíme v různých délkách, s různým počtem tyčí.

 

Celý sortiment stropních sušáků na prádlo >>

 

Rozkládací sušáky na prádlo

Rozkládací sušáky na prádlo rozložíte jen v případě, že zrovna prádlo sušíte. Po dosušení je jednoduše složíte a schováte například mezi skříň a stěnu. Letošními novinkami v našem sortimentu jsou dvoupatrový rozkládací sušák s výškově nastavitelnými křídly a druhým patrem pro sušení drobného prádla nebo rozkládací sušák TITAN, který je ideální pro sušení prostěradel a dlouhého prádla.

 

 

Celý sortiment rozkládacích sušáků >>

 

Věžové sušáky

Máte sprchový kout a chcete jeho prostor využít i jinak než na sprchování? A co takhle v něm sušit prádlo? Změřte si, který věžový sušák se vám do sprchového koutu vleze a vyberte si z naší nabídky. Sušák po dosušení složíte a uskladníte do malé škvíry například mezi skříň a stěnu.