Sušáky na prádlo na balkon

Sušáky na prádlo na balkon

 

Při sušení prádla v bytě narážíme často na stejný problém - nedostatek místa pro sušení prádla. Pokud je pěkné počasí, nabízí se možnost využít místo na balkoně a ušetřit tak prostor uvnitř bytu. Kdo má uzavíratelnou lodžii, může zde sušit prádlo celoročně. Které sušáky jsou na sušení prádla na balkoně ideální?

Stropní sušáky Ideal

Už podle názvu budete sušit prádlo u stropu. Nebude překážet, a navíc díky vyšší teplotě u stropu uschne rychleji. Sušáky jsou k dostání v různých délkách, s různým počtem tyčí.

 

Celý sortiment stropních sušáků >>

Závěsné sušáky

Závěsné sušáky jsou ideální na sušení drobného prádla, ručníků nebo utěrek.

 

Celý sortiment závěsných sušáků >>

 

Držák prádelních šňůr

Kvalitní držáky prádelních šňůr na balkony a lodžie jsou vyrobené z oceli s povrchovou úpravou galvanický zinek, která je předurčena k dlouhodobému bezproblémovému využívání.

 

Celý sortiment držáků prádelních šňůr >>

 

Přenosné sušáky

Sušíte prádlo na balkoně a začne pršet. Je třeba jednat rychle, abyste nemuseli prát znovu. Přeneste prádlo do bytu a dosušte ho na přenosném sušáku. Jakmile je prádlo suché, sušák jednoduše složíte a uschováte mezi skříň nebo do jiného malého prostoru.

Přenosné sušáky jsou velmi dobře skladné. Sušit můžete na rozkládacím sušáku, nebo pokud vás trápí nedostatek místa v bytě, využijte věžový sušák. Zabere ještě méně prostoru než rozkládací sušák, prádlo na něm usušíte v úzkých prostorech, dokonce ve sprchovém koutě.

 

 

Celý sortiment přenosných sušáků na prádlo >>

 

Vyberte si sušák, který se nejlépe hodí do vaší domácnosti >>