Venkovní truhlíky a květináče na terasu a balkon

Venkovní truhlíky a květináče na balkon a terasu

1. Venkovní květináče a truhlíky

Pěstujete květiny v květináčích a truhlících nejen doma ale i venku - na zahradě nebo na balkoně? Venkovní květináče a truhlíky jsou ideální pro pěstování větších rostlin, trav a okrasných keříků. Květináče jsou většinou větších rozměrů a můžete nimi vyplnit prostor u vchodových dveří, u bazénu, na terase, u posezení, v altánu,... Často je vídáme u venkovního posezení cukráren, kaváren nebo restaurací. Truhlíky jsou přizpůsobené na zavěšení na balkonové nebo jiné zábradlí nebo na okap. Můžete si tak s nimi ohraničit balkon, plot kolem terasy nebo kolem zahrady.

Venkovní květináče

 

Celý sortiment venkovních květináčů >>

Balkonové truhlíky na zábradlí

 

Celý sortiment balkonových truhlíků na zábradlí >>

 

Květináče na okap

 

2. Samozavlažovací květináče a truhlíky

Jezdíte často na dovolenou a květiny vám chodí zalévat sousedé, rodinní příslušníci nebo přátelé? A nebylo by jednodušší pořídit si samozavlažovací květináče nebo truhlíky, které si budou zálivku dávkovat samy, jak potřebují? A samozavlažovací květináče určitě nevyužijí jen cestovatelé. Využije je každý zahrádkář, který chce pro své rostlinky to nejlepší. Samozavlažovací systém totiž zabezpečuje květinám dostatečný přísun vody, zabraňuje přemokření substrátu a umožňuje volný pohyb vzduchu ke kořenům. Ušetří vám tak spoustu práce a zlepší rostlinkám podmínky pro růst.

 

Samozavlažovací květináče

 

Celý sortiment samozavlažovacích květináčů >>

 

Samozavlažovací truhlíky

 

 

Celý sortiment samozavlažovacích truhlíků >>

 

3. Mrazuvzdorné květináče

V zimě nebo zkraje jara můžou květináče a truhlíky vlivem mrazů nebo ranních mrazíků praskat. Pokud chcete tomuto poničení předejít, pořiďte si mrazuvzdorné květináče, které jsou vyrobeny z odolného materiálu a výkyvům teplot odolají.

Celý sortiment mrazuvzdorných květináčů >>

 

Celý sortiment květináčů a truhlíků >>