Plastová dekorativní bedýnka TINA s víkem - barva bílá
Kód: 10281034Související produkty
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Plastová sypací dóza s víkem. Opatřena odklápěcím víkem pro snadné dávkování.
Kvalitní plastové dózy s klipem pro uskladnění sypkých potravin.
Průhledná plastová miska s průhledným víkem vhodná do mrazničky, mikrovlnné trouby.
Detailní popis produktu
Víceúčelová plastová bedýnka s víkem v dřevěném dekoru bude pěkně vypadat v kuchyni, koupelně nebo na zahradě. Tato malá bedýnka má opravdu široké využití, můžete do ní ukládat hračky, potraviny, malé ručníky, květiny nebo jakékoliv domácí potřeby, např. tužky nebo videohry. Bedýnka je stohovatelná s ostatními bedýnkami Tina. Barvy: bílá, hnědá Rozměr: délka: 41 cm šířka: 31 cm výška: 15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 8007633102813 |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 41 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Typ: | bedýnka |
| Motiv: | dekorativní |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem |
| Položka byla vyprodána… | |
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
Velký plastový odpadkový koš na tříděný odpad s víkem ve žluté barvě – ideální pro pytle o objemu 110 litrů.
!! Čistíme sklady !! - velký výprodej za nejnižší ceny. Akce platí pouze do vyprodání zásob. Odpadkové koše na tříděný odpad. Sada 3 ks odpadkových košů v černé barvě s...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)