Jak uskladnit plastové sudy a nádoby na zimu

Jak uskladnit plastové sudy a nádoby na zimu

Nepochybujeme o tom, že chcete, aby Vám plastový sud nebo nádoba na dešťovou vodu vydrželi déle než 1 sezónu a proto pro vás máme doporučení, jak se o ně na zimu postarat. 

1 úkol pro Vás, který zajistí dlouhou životnost vašich sudů a nádob >>>

Ze sudu nebo nádoby je na zimu nutné vylít veškerou vodu a nejlépe postavit dnem vzhůru, aby se zabránilo opětovnému napuštění, nebo zatečení vody do nádob (např. při dešti nebo sněžení.....) a tím se zabránilo roztržení nebo popraskání plastu. Nádoba, která bude v zimním období uskladněna venku, musí bezpodmínečně zůstat suchá. Nádoby ideálně chraňte před mrazem.

Koupací sud na otužování plastový 750 LNádoba na dešťovou vodu AMFORA 440 L - barva terakotaNádoba na dešťovou vodu WOODCAN 265 L - barva hnědá (černé víko)Nádoba na dešťovou vodu CANYON 310 LNádoba na dešťovou vodu WALLYCAN 270 L - barva antracitováPlastový sud na dešťovou vodu hranatý 300 L s víkem a kohoutkemNádoba na dešťovou vodu RAINCAN 210 LSud na dešťovou vodu černý  500 l s víkemPlastový sud na dešťovou vodu 300 L s víkem a kohoutkemNádoba na dešťovou vodu AMFORA 360 L - barva terakota

Celý sortiment sudů a nádob na vodu naleznete ZDE>>