Závěsné skříňky do garáže nebo dílny

Závěsné skříňky do garáže nebo dílny

 

Plastové skříňky mají širokou škálu využití. Hodí se jak do domácnosti na uschování hraček, bot, čistících prostředků nebo třeba ručníků, tak na balkon nebo zahradu. Tam díky skříním získáte nový úložný prostor na hnojiva a zahradnické náčiní. Skříně se neztratí ani v dílně nebo v garáži, kde do nich uložíte nářadí.

Všechny plastové skříně můžete připevnit ke zdi, abyste měli jistotu, že se nevyvrátí. Nízké skříňky můžete přivrtat ke zdi do libovolné výšky a díky tomu ušetříte další prostor na podlaze.

Skříňka plastová TREND 65 x 37 x 85 cm - nízká 1 policeSkříňka plastová WOODYS 97 x 38 x 94 cm - nízká - 3 dveřová

 

Celý sortiment plastových skříní >>

 

Využijte stěnu dílny nebo garáže na 100 % a vrhněte se do úklidu nářadí se vším všudy. Zavěste na stěnu šikovnou tabuli na nářadí a roztřiďte šroubky, hřebíky, matice, šroubováky, imbusy, gumičky,... No prostě všechno, co máte vysypané na jedné hromadě v šuplíku nebo krabici a když potřebujete něco opravit, strávíte víc času hledáním nářadí, než samotnou opravou.

 

Víceúčelová tabule s boxy ORDERLINE NP5

Celý sortiment závěsných organizérů do dílny >>

 

Tabuli zorganizujte jednoduše pomocí malých plastových boxů, které na tabuli připevníte individuálně podle Vaší potřeby. Každý kousek nářadí pak bude mít svoje místo a Vy budete přesně vědět, kam sáhnout, až budete vy (nebo vaše manželka) potřebovat pověsit další obraz.

 

Box plastový na šroubky TRUCK 23 x 16 x 12 cm, KTR23Box plastový na šroubky TRUCK 39 x 24 x 18 cm, KTR40

 

Celý sortiment boxů na šroubky >>

 

Zobrazit celý sortiment produktů do dílny >>