Úložný box s víkem 3 L
Kód: 2234012017Související produkty
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Plastové dózy na sypké potraviny s moderním designem z transparentního plastu.
Díky zešikmení jednoduše naberete obsah nádoby. Dóza se perfektně hodí na police.
Skleněná dóza na suché potraviny s vakuovým víkem z tvrzeného plastu.
Dózy na sypké potraviny z transparentního plastu. Jsou opatřeny plastovým víkem se silikonovým těsněním.
Detailní popis produktu
Plastový úložný box vhodný k ukládání hraček, malých částí v dětské pokoji, v kuchyni, ale i věcí v dílně či na zahradě.
Kvalitní plastové provedení.
Box je v průhledném plastovém provedení, pro lepší orientaci věcí v boxu. Součástí plastového úložného boxu je i plastové víko v průhledném provedení. Víko uchytíte pomocí klapek z boku víka.
Box je o objemu 3 L.
Rozměr: 20,5 x 17 x 13,5cm
Barva: průhledný plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úložné boxy a organizéry |
|---|---|
| EAN: | 5707672982935 |
| Výška: | 13,5cm |
| Šířka: | 20,5 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Objem: | 3L |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | s víkem |
Plastový odpadkový koš s odnímatelným víkem s otvorem.
Chcete mít doma pořádek a efektivně třídit odpad? Practic vám to usnadní! Sada tří stylových košů o objemu 25 litrů se snadno vejde i do menších prostorů. Barevná víka – zelené...
Plastový koš na tříděný odpad s víkem opatřeným otvorem pro bezdotykové vyhazovaní odpadků.
Výhodná sada dvou plastových košů na tříděný odpad s barevně odlišenými víky (žlutý a modrý) – objem 2× 110 litrů. Uvedená cena je za 2 ks košů.
Plastový odpadkový koš s víkem v modré barvě pro třídění papíru – objem 110 litrů, ideální pro pytle.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.jpg)