HomeOgarden Organické hnojivo pro plodovou zeleninu a rajčata 1 Kg

Kód: HG5
Akce Výprodej
Neohodnoceno
179 Kč –58 %
HomeOgarden Organické hnojivo pro plodovou zeleninu a rajčata 1 Kg
179 Kč –58 % 75 Kč
Skladem

Hnojivo používáme na všechny druhy plodové zeleniny, jako jsou papriky, okurky, cukety, lilky, cibule, česnek a rajčata, kde chceme přirozeným způsobem bez umělých hnojiv zlepšit jejich růst, kvetení a zvýšit úrodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŮSOBENÍ: Přirozeně, biologicky a trvale vyživuje rostliny, zvyšuje zdravou domácí úrodu a tvorbu humusu, který je pro plodnost půdy klíčový. Základnímu vysoce kvalitnímu organickému hnojivu přidávají speciální výhodu a zvýšenou účinnost při podstatně menší spotřebě ve srovnání se standardními organickými hnojivy přírodní pomocné látky řasy, organický hořčík a vápník. Jedinečná kombinace organického hnojiva a přírodních pomocných látek zajistí zdravou domácí úrodu. Díky mikrogranulaci se hnojivo mimořádně rychle rozpouští a působí, a proto je velice vhodné i k přihnojování po celý rok.

POUŽITÍ: Hnojivo používáme na všechny druhy plodové zeleniny, jako jsou papriky, okurky, cukety, lilky, cibule, česnek a rajčata, kde chceme přirozeným způsobem bez umělých hnojiv zlepšit jejich růst, kvetení a zvýšit úrodu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Rostliny na zahradě, v truhlících nebo pěstebních pytlích můžeme hnojit v kterémkoli měsíci od února do listopadu. Dáváme pouze pozor, aby půda nebyla zamrzlá, protože v tomto případě se hnojivo nebude moci v půdě rozpustit. Na 25 m2 plochy potřebujeme 1 kg hnojiva. Hnojivo můžeme také smíchat s organickým substrátem na sázení rostlin do truhlíků nebo květináčů v množství 250 g na 50 l substrátu, v závislosti na kvalitě a nasycení půdy živinami.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY: Pro přirozené zvýšení úrody a trvalé zlepšení půdy na zahradě a v sadu používáme hnojivo nejprve na začátku růstu na jaře. Ve srovnání s obyčejnými organickými hnojivy bez přírodních pomocných látek je potřebné množství podstatně menší a to tak, že při přípravě půdy přidáme hnojivo v množství 1 kg na 25 m2.   Obzvláště žádoucí je hnojivo přidávat k přihnojování i v sezóně růstu nebo při výměně rostlin na zahradě, kde můžeme použít i poloviční množství a to 1 kg na 50 m2. V případě mimořádně špatné půdy můžeme množství zvýšit na maximálně 1 kg na 10 m2. Při výsadbě menších sazenic jako jsou např. okurky, přidáváme 50 g hnojiva (1 větší hrst), a na větší sazenice jako jsou rajčata, cukety 100 g hnojiva (2 větší pěsti hnojiva). Při míchání hnojiva se substrátem před výsadbou nebo k přihnojování přidáváme 1 kg za 200 l substrátu resp. 250 g (5 větších hrstí) na pytel substrátu (50 l).   Hnojivo znovu použijeme i v podzimním období po sklizni úrody ve stejném množství jako na jaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: