Designové a praktické rohožky a odkapávače na boty z recyklované gumy

Zpříjemněte si příchod do svého domova. Vyberte si design rohožky z recyklované gumy podle svého vkusu a zamezte šíření nečistot z obuvi do vaší domácnosti.

Vstupní rohožky s rytými kanálky, které pomáhají odstraňovat nečistoty a vlhkost z obuvi, jsou protiskluzové. V kombinaci s vyšší hmotností dosahuje vlastnosti, která je u rohoží velmi žádaná - drží jako přibitá na místě, kde jsme se ji rozhodli položit. Podklad rohožky je vyroben z recyklované gumy a horní vrstva je vyrobena z hladkého polyesteru. Díky použitým materiálům je rohožka pružná, pevná, nárazuvzdorná, odolá vlivům počasí a blednutí barev.

Rohože jsou k dostání v různých designech - od jednobarevného provedení z různými vzory až po různobarevné, veselé varianty.

      

 

Zobrazit celý sortiment rohoží na boty >>

 

Chraňte podlahu před vlhkem a zajistěte jí delší životnost

Vlhká a špinavá podrážka bot podlaze rozhodně neprospívá. Odkládejte obuv do odkapávače na boty a ochraňte tak podlahu před zbytečným znečištěním a navlhnutím.

Odkapávače na boty jsou vyrobeny z recyklované gumy, což zaručuje jejich stálobarevnost a jednoduchou údržbu - odkapávač stačí umýt pod tekoucí vodou nebo utřít mokrým hadříkem.

  

                            Zobrazit celý sortiment odkapávačů na boty >>